top of page

O nas.

Nie jesteśmy tutaj przez przypadek

A2F0D4D7-A135-46C6-8E94-99934DFC7015.jpe
IMG_8436.jpeg
IMG_6972.jpeg

Jesteśmy zespołem osób od lat głęboko osadzonych w branży motoryzacyjnej. Znamy rynek w każdym jego aspekcie. Stoi za nami kilkanaście lat doświadczeń w imporcie, serwisie, transporcie, negocjacjach, zakupie i sprzedaży samochodów. 

 

Nie jesteśmy fascynatami, nie zajmujemy się motoryzacją z przypadku. Pracujemy z technologią współczesnych samochodów na profesjonalnym poziomie, codziennie rozwiązując skomplikowane problemy techniczne. Nasza wiedza nie wynika z lektury czasopism i internetu, łańcuch przyczyn i konsekwencji znamy z praktyki.

 

Doświadczenie w pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pozwoliło związać dotychczasowe osiągnięcia z blisko-wschodnim rynkiem. Od luksusowych salonów przy Sheikh Zayed Road i serwisów w Al Quoz, przez sprzedawców w Ras Al Khor, aż po warsztaty na obrzeżach Sharjah. Znamy branżę i trudno nas zaskoczyć.

 

Desert Cars wdrożyliśmy, aby podzielić się doświadczeniem. Jest odpowiedzią na wątpliwości i zrozumiały brak zaufania do kuszącego atrakcyjnymi ofertami egzotycznego rynku. Dla importerów zainteresowanych nowym terytorium i dla indywidualnych fascynatów szukających trudnych do zdobycia trofeów. Nasza rola to znalezienie oferty lub obsługa oferty wskazanej przez klienta. Nie sprzedajemy. Pomagamy, doradzamy, obsługujemy.

 

Nie "bywamy" w Dubaju, mieszkamy w Emiratach na stałe. Zajmujemy się naszą pracą w pełnym wymiarze godzin, znamy lokalne prawo i przepisy. 

Współpracujemy z firmami spedycyjnymi, serwisami, dostawcami usług motoryzacyjnych i części. Koordynujemy i przyspieszamy procesy, usuwamy przeszkody i zbędnych pośredników. 

Pracujemy zawsze dla naszych klientów, nigdy dla dla przeciwnej strony. Pozbawiamy złudzeń, odsłaniamy zakryte. Bez ukrytych kosztów, niedopowiedzeń i mydlenia oczu. Nie jesteśmy anonimowi, zna nas polska i lokalna branża motoryzacyjna. Zna nas sieć. Niczego nie ukrywamy, nie zostawiamy bez odpowiedzi żadnego pytania. Jeśli masz pytania związane z naszą branżą w Emiratach - pisz śmiało.

bottom of page