top of page

Ceny.

czyli co ile kosztuje.

Obsługa i konsultacja dla rynku ZEA:

     

Weryfikacja podstawowa: $249

Cena dotyczy weryfikacji pojazdu zgłoszonego przez klienta, obejmuje telefon do właściciela, weryfikację ważności oferty, sprawdzenie czy auto istnieje, ustalenie miejsca postoju, uzyskanie numeru VIN (jeśli będzie to możliwe), sprawdzenie czy realny wygląd pokrywa się ze zdjęciami. W przypadku ofert z poza Dubaju (Abu Dhabi, Sharjah, Ajman, Al Ain), cena jest ustalana indywidualnie.

W przypadku kontynuacji procesu konsultacji zakupu pojazdu, pakiet podstawowy jest odliczany od ceny pełnego pakietu, nie stanowiąc osobnego kosztu dla klienta. Odliczenie nie dotyczy opłaty za paliwo.

__________________

Weryfikacja Copart: $ 300

Cena dotyczy weryfikacji pojazdu zgłoszonego przez klienta - obejmuje sprawdzenie auta na placu portalu aukcyjnego Copart, zdjęcia pojazdu, weryfikacja zgodności oferty ze stanem rzeczywistym (marka, model, wersja, zakres uszkodzeń, skan powłoki lakierniczej, ewentualne poprzednie uszkodzenia), uzyskanie numeru VIN (jeśli będzie to możliwe), sprawdzenie czy realny wygląd pokrywa się ze zdjęciami. Możliwość wybrania pakietu 5, 10, 20 aut z placu Copart MEA w korzystnej cenie - po więcej informacji zapraszamy do kontaktu przez email lub telefon (WhatsApp). 

W przypadku potrzeby licytacji przez nas aut na Copart MEA prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów. 

W przypadku kontynuacji procesu konsultacji i zakupu pojazdu, koszt wstępnej weryfikacji jest odliczany od ceny pełnego pakietu, nie stanowiąc osobnego kosztu dla klienta. Odliczenie nie dotyczy opłaty za paliwo.

__________________

Pełny pakiet obsługi :  $1399

Cena obejmuje odszukanie lub obsługę auta wskazanego przez klienta, porównanie pojazdu z opisem w ofercie, weryfikację i sprawdzenie rzeczywistego stanu technicznego pojazdu bez udziału serwisu zewnętrznego, jazdę próbną (jeśli jest możliwa), odczytanie usterek za pomocą urządzenia diagnostycznego, weryfikację stanu i grubości warstwy lakierniczej, dokładne zdjęcia pojazdu, negocjacje ceny do ustalonej wartości, przygotowanie certyfikatu eksportowego, przygotowanie auta do transportu morskiego lub lotniczego, dostarczenie pojazdu do firmy spedycyjnej i wysyłkę dokumentacji celnej. Nie zawiera kosztu frachtu morskiego i odprawy eksportowej. W związku z ciągle rosnącymi cenami frachtu kontenerów o aktualne ceny proszę pytać via e-mail, WhatsApp lub przez formularz kontaktowy.

__________________

Procedura mienia przesiedleńczego : $599
dotyczy procedury przesiedlenia wraz z przygotowaniem dokumentów dla jednego pojazdu z rzeczami osobistymi spakowanymi wewnątrz, do portu w Gdyni, nie zawiera kosztu frachtu morskiego. O aktualne ceny frachtu proszę pytać via email, WhatsApp lub formularz kontaktowy.

kontakt bezpośredni w sprawie procedur mienia przesiedleńczego:
+971 505 251 505 (także WhatsApp)

___________________

KONSULTACJE ZAKUPU POJAZDÓW ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNYCH DLA BRANŻY MOTORYZACYJNEJ I POKREWNYCH wg. USTALEŃ INDYWIDUALNYCH, ZAKRESU PRAC I SKALI OPERACJI.

___________________

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontatku telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza na stronie z danymi kontaktowymi.

bottom of page